Med tap sist helg og tre poeng i august, skal Ranheimspillerne snu trenden mot hjemmesterke Asker i TV-kamp!


Som skrevet i adressa har Ranheim kun tatt tre poeng i august, kun den sterke seieren mot, påtroppene Tom Nordlis Kongsvinger. Flere av kampene endte med tap pågrunn av marginer, slik er fotballen, rund!
Ranheim var som Arsenal på «Deadline Day» hentet to forsterkninger i siste time. Dog så har ikke Ranheim betalt noe for de. Gjermund «Jerry» Åsen, lån fra RBK, kommer til å starte. Kristoffer Løkberg, fra Sheffield United, kommer til å være med i tropp.

Samtidig soner to Ranheimspillere karantene for gule kort, det er Ivar Sandvik og Nicholas Lyngmo.

Askerovertak?
Laget som rykket opp i fjor har gjort en brukbar sesong, ligger på 9.plass med 30 poeng, 6 bak Ranheim. Kampen spilles på Føyka Stadion, og det er ingen enkel oppgave. Ranheim har vært å spilt i Asker tidligere, siden 1991 har Asker vunnet 3 av kampene i Asker, 1 har endt uavgjort og 1 har endt med Ranheimseier.

Da Asker gjestet DnB NOR Arena tidligere i år vant Ranheim 4-0, scoringer av Robert Stene og Jo Sondre Aas, begge to hver. 

Kampen går på NRK 1 15.30. Boltre deg og familien foran TV-skjermen!

Nettredaksjonen

03.09.2011

Del denne

Det er 4 kommentarer til dette innleggetSkriv kommentar

Avatar

Eventuelt reise kjerringa? Snu kjerringa var det Jamtfall som skulle gjøre etter en dårlig C.L. kamp. Ellers er dette noe som hører til i den private sfære.

JJ

04.09.2011

Avatar

Det er vel kanskje også en spøk dette sitatet.

Pp

04.09.2011

Avatar

Tror jeg å!

Tt

04.09.2011

Avatar

All theory, dear friend, is gray,UGG Boots Bailey
Shop UGG Boots
Shop Moncler Jackets Moncler
Moncler Jackets
Shop Moncler
Moncler Down Jackets
Winter Bootsbut the golden tree of life springs ever green.

Winter Boots

04.10.2011

Skriv kommentar


Ranheim fotball benytter seg av gravatars.